Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Jak pomagamy?

Aspatrust Accounting Services - Biuro Rachunkowe to firma outsourcingowa z biurem w Krakowie, która powstała w 2011 r. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy wprowadzając coraz to nowe usługi i inwestując w najnowocześniejsze oprogramowanie, aby w pełni zasłużyć na zaufanie naszych Klientów i wesprzeć ich efektywny rozwój.

Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie księgowości i rozliczeń podatkowych, sprawozdawczości zarządczej i analiz finansowych, obsługi płacowej i kadrowej, usług administracyjnych i korporacyjnych i wielu innych projektów specjalnych,  zarówno dla jednostek zagranicznych prowadzących działalność w Polsce, jak i dla podmiotów krajowych. Pomagamy przedsiębiorcom planującym założenie działalności gospodarczej w Polsce przejść przez złożony proces rejestracyjny, dopełniając wszelkich niezbędnych formalności. Na życzenie Klienta zapewniamy adres rejestrowy oraz usługi wyjścia z rynku.

Działamy w oparciu o Certyfikat Ministra Finansów potwierdzający nasze kwalifikacje (Certyfikat nr 43852/2010).

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów. Nasza polisa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej obejmuje sumę gwarancyjną na pół miliona złotych od jednego zdarzenia ubezpieczeniowego.